Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/2/2023

Οδηγοί Β' κατηγορίας

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΣΚΙΑΘΟΣ | ΣΚΙΑΘΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Α.Ε. που δραστηριοποιείται στον κλάδο του χονδρικού εμπορίου τροφίμων, αναζητά Οδηγούς Β' (για μικρά φορτηγά).

Περιγραφή/στόχος θέσης

Ο κάτοχος της θέσης θα ανήκει στο Τμήμα Διανομής της επιχείρησης και θα μεταφέρει με φορτηγό τις παραγγελίες των πελατών μας.

Τα καθήκοντα στην εργασία:
Παραδόσεις των παραγγελιών στα καταστήματα των πελατών
Διακίνηση προϊόντων μεταξύ των καταστημάτων και των κέντρων διανομής
Τήρηση κανόνων ασφάλειας και υγιεινής
Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση, Σύμβαση.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα Β' κατηγορίας
  • Υπευθυνότητα/ αξιοπιστία/ συνέπεια
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Εργασιακή εμπειρία σε ανάλογη θέση θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Παροχές

  • Διαμονή
  • Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον σε μια συνεχώς αναπτυσσόμενη Ελληνική εταιρεία