Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

1/9/2022

Υπεύθυνος/η Οικονομικών Προσφορών Διαγωνισμών Δημοσίου

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΣΥΝΤΑΓΜΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Περιγραφή Θέσης

Η Magic Fresh Facility εταιρεία Παροχής Υπηρεσιών Καθαρισμού και Παροχής προσωπικού στο Σύνταγμα, με 30ετή ενεργή παρουσία στον χώρο, ζητά Υπεύθυνο Οικονομικών Προσφορών για το Τμήμα Ιδιωτικών και Δημόσιων διαγωνισμών (ΕΣΗΔΗΣ).

Απαραίτητα Προσόντα

• Γνώση της Εργατικής νομοθεσίας
• Άριστη γνώση υπολογισμού μισθοδοσίας
• Γνώση χειρισμού Η/Υ και εφαρμογών MS Office
• Γνώση Αγγλικών
• Επαγγελματική Εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε τμήμα Μισθοδοσίας επιχείρησης ή σε τμήμα Μισθοδοσίας λογιστικού γραφείου
• Γνώση διαχείρισης ολοκληρωμένου συστήματος Μισθοδοσίας (Pylon Epsilon)

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Πενθήμερη εργασία
• Πλήρες ωράριο