Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/12/2022

Σερβιτόρος / α

Εστίαση

Πόλη ΛΕΥΚΩΣΙΑ | Κύπρος
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η οικογένεια του PAUL άνοιξε το πρώτο της αρτοποιείο το 1889. Πέντε γενεές αργότερα, είμαστε πραγματικά ευτυχισμένοι που συνεχίζουμε να μοιραζόμαστε την κληρονομιά μας και τις πιο σημαντικές αξίες μας μαζί σας, αυτές που πέρασαν μέσω της οικογένειας μας: την αγάπη μας για το ψωμί, την επιθυμία μας να μοιραστούμε τη γαλλική ‘art de vivre’ μαζί σας και τη συνεχή αναζήτηση της ποιότητας σε ότι κάνουμε.

Αν είσαι άτομο με πάθος για την εξυπηρέτηση πελατών και της γαλλικής κουλτούρας κάνε τώρα την αίτηση σου για την θέση του/της Σερβιτόρου/ας στο εστιατόριο PAUL Λευκωσίας.

Ποια θα είναι τα Καθήκοντα σου;

  • Εξασφάλιση υψηλής ποιότητας εξυπηρέτησης πελατών που να υπερβαίνει τις προσδοκίες
  • Καλή γνώση του μενού ώστε να είσαι σε θέση να προτείνεις κάποιο φαγητό ή ποτό
  • Επικοινωνία & συντονισμός με την υπόλοιπη ομάδα εξασφαλίζοντας την ομαλή λειτουργία του εστιατορίου μέσω της άψογης συνεργασίας
  • Επιβεβαίωση ότι οι πελάτες είναι ευχαριστημένοι με το γεύμα τους

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία στον χώρο της εστίασης θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Εξαιρετική ικανότητα επικοινωνίας και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Λάτρης εξυπηρέτησης πελατών
  • Άριστη γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα να εργάζεται υπό πίεση σε ένα χώρο με γρήγορους ρυθμούς
  • Υπευθυνότητα & Επαγγελματισμός

Παροχές

  • Πολύ ανταγωνιστικές απολαβές αναλόγως προσόντων
  • Δυνατότητα παροχής διαμονής για τους πρώτους μήνες
  • Πληρωμή αεροπορικού εισητηρίου προς Κύπρο
  • Εκπαίδευση με βάση τα πρότυπα της αλυσίδας
  • Ευκαιρίες ανάπτυξης καριέρας μέχρι και σε διευθυντικές θέσεις
  • Χορηγία σπουδών σε πάνω από 15 τίτλους σπουδών μέχρι και 75% σε πλήρως αναγνωρισμένο Πανεπιστήμιο
  • Ευέλικτες ώρες εργασίας
  • Δωρεάν γεύμα εν ώρα εργασίας
  • Πληρωμένη ετήσια άδεια 25 ημερών
  • Εκπτωτική κάρτα μέχρι και 40% για περισσότερα από 100 εστιατόρια του ομίλου