Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/11/2022

Βοηθός Κρεοπώλη / Χασάπη

Εστίαση

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Ζητείται

Βοηθός Κρεοπώλη / Χασάπη (Μερική Απασχόληση)

για να αποτελέσει μέλος της ομάδας μας.

Περιγραφή θέσης:

Προσφέρουμε την ευκαιρία εργασίας σε ένα από τα πιο ενδιαφέροντα και καινοτόμα projects στην Ελλάδα. Θα έχετε την ευκαιρία να εργαστείτε σε έναν αναπτυσσόμενο οργανισμό και σε ένα δημιουργικό περιβάλλον που υπηρετεί υψηλές αξίες και αρχές.

Κύριες αρμοδιότητες και υποχρεώσεις:
  • Προετοιμασία των παρασκευασμάτων κρέατος
  • Ανεφοδιασμός των ψυγείων, η τακτοποίηση της αποθήκης και των αποθεμάτων
  • Προετοιμασία των απογραφών και η τήρηση των κανόνων υγιεινής.
  • Εξυπηρέτηση των πελατών και ενασχόληση με την παρουσίαση των εμπορευμάτων και την εφαρμογή των κανονισμών υγιεινής και καθαριότητας.
  • Πλήρη γνώση σχετικά με τους κωδικούς του τμήματός σας και παροχή πληροφοριών στους πελάτες και στο προσωπικό όταν αυτό σας ζητηθεί.

Απαραίτητα Προσόντα

Ο κατάλληλος υποψήφιος για τη θέση του Βοηθού Κρεοπώλη θα πρέπει να διαθέτει τα εξής:
  • Απαραίτητη είναι η κατοχή πτυχίου σχολής κρεοπωλών.
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 χρόνων.
  • Εμπειρία και πάθος για τον χώρο του εμπορίου κρέατος και των πωλήσεων.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ποιότητα εξυπηρέτησης πελατών.
  • Ομαδικότητα και αίσθημα κοινών στόχων.
  • Απαραίτητη η αριστη χρήση αγγλικών.
  • Πιστοποίηση ΕΦΕΤ.

Παροχές

  • Ευκαιρίες για εξέλιξη και την πιθανότητα να δώσετε διεθνή προοπτική στην καριέρα σας
  • Απολαμβάνετε ένα ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και προνομίων.
  • Μία εξαιρετική εταιρική κουλτούρα