Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/09/2022

Υπάλληλος λογιστηρίου

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΑΧΑΡΝΑΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Βιομηχανική εταιρεία με έδρα στις Αχαρνές ζητά Υπάλληλο λογιστηρίου.

Αρμοδιότητες Θέσης

  • Παροχή λογιστικής και γραμματειακής υποστήριξης στο λογιστικό τμήμα
  • Ακριβής πληκτρολόγηση, προετοιμασία και τήρηση λογιστικών εγγράφων και αρχείων
  • Καθημερινή καταχώρηση δεδομένων σε υπολογιστικά φύλλα και στο πρόγραμμα ERP της εταιρείας.
  • Παροχή βοήθειας και υποστήριξης στο προσωπικό του λογιστηρίου της εταιρείας.
  • Ενημέρωση των υψηλόβαθμων στελεχών και σύνταξη εκθέσεων / περιλήψεων σε τομείς δραστηριότητας της εταιρείας.·
  • Συνεχής επαγγελματική ενημέρωση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΤΕΙ- ΙΕΚ Λογιστικής
  • Αναπτυγμένες ικανότητες επικοινωνίας, οργάνωσης, συνέπειας και διαπροσωπικών σχέσεων
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και της Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και προγραμμάτων OFFICE, ιδιαιτέρως excel

Επιθυμητά προσόντα

  • Εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης

Παροχές

Προσφέρονται
  • Βασικός μισθός για το πρώτο εξάμηνο
  • Bonus απόδοσης καταβλητέο ανά μήνα, από το πέρας του εξαμήνου και μετά
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον