Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/09/2022

Υπεύθυνος Υποστήριξης Τμήματος Πωλήσεων

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΟΡΩΠΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

H εταιρεία ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΕΣ ΛΥΣΕΙΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΟΦΙΣΜΑΡΤ Α.Ε. (πρώην ΣΑΜΑΡΑΣ Α.Ε), με έδρα το Κορωπί, αναζητά έμπειρο άτομο για την Υποστήριξης Τμήματος Πωλήσεων (κατά προτίμηση κάτοικος νοτίων προαστίων ανατολικής αττικής).

Αρμοδιότητες

  • Υποστήριξη Ομάδας Πωλήσεων
  • Παρακολούθηση, προετοιμασία, οργάνωση, συγκέντρωση απαραίτητων εγγράφων/δικαιολογητικών και υποβολή διαγωνισμών δημοσίου τομέα.
  • Τήρηση και ενημέρωση πελατολογίου, καταχωρήσεις και διαχείριση βάσης δεδομένων προγράμματος ERP
  • Προετοιμασία και αποστολή εβδομαδιαίων και μηναίων report σε πελάτες (φυσικό και ηλεκτρονικό αρχείο)
  • Διαχείριση ηλεκτρονικής αλληλογραφίας
  • Επεξεργασία, επιμέλεια και μορφοποίηση αναφορών, κειμένων και παρουσιάσεων
  • Εργασίες που αφορούν σε υποστήριξη και διαχείριση των καναλιών επικοινωνίας της εταιρείας (Newsletter, Facebook groups κ.ο.κ.)
  • Τιμολόγηση πωλήσεων.
  • Προετοιμασία, αποστολή και follow-up προσφορών

Απαραίτητα Προσόντα

    Απαιτήσεις

    • Εμπειρία 1-3 ετών σε αντίστοιχη θέση
    • Χρήση συστήματος ΕΣΗΔΗΣ
    • Εξοικείωση με συστήματα ERP & CRM
    • Εξαιρετική γνώση MS Office (κυρίως Word, Excel)
    • Αρίστη γνώση Αγγλικής γλώσσας
    • Πτυχίο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης (ΤΕΙ ή ΑΕΙ).
    • Γνώση τιμολόγησης θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα

    Παροχές

    Προσφέρονται:
    • Αμοιβή αναλόγως προσόντων του υποψηφίου
    • Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας
    • Ευκαιρίες για σταδιοδρομία

    Εάν διαθέτετε τα απαραίτητα προσόντα, παρακαλούμε στείλτε μας το βιογραφικό σας.