Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/2/2021

Field Sales Representative B2B

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΡΤΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ICAP Recruitment Solutions είναι μέρος της ICAP, του μεγαλύτερου Παρόχου Υπηρεσιών Ανθρώπινου Δυναμικού στην Ελλάδα. Εξειδικεύεται στην αξιολόγηση και επιλογή αποφοίτων και νέων στελεχών για Ελληνικές και πολυεθνικές επιχειρήσεις.

Η ICAP Recruitment Solutions, για λογαριασμό πελάτη της, εταιρεία στο χώρο της ενέργειας, αναζητά στελέχη με έδρα την Άρτα ή την Πρέβεζα , για την κάλυψη της παρακάτω θέσης:

Field Sales Representative B2B (Ref. code 5267/B2B/RS/GR)

Κύριες Αρμοδιότητες:
  • Εύρεση και Ανάπτυξη εταιρικού πελατολογίου
  • Αποτελεσματική διαχείριση και άριστη εξυπηρέτηση των πελατών
  • Αξιολόγηση της αγοράς και αναζήτηση νέων ευκαιριών συνεχούς ανάπτυξης των πωλήσεων
  • Επίτευξη μηνιαίων στόχων

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα:
  • Προϋπηρεσία 2-3 ετών σε οργανωμένο περιβάλλον Β2Β Πωλήσεων
  • Απολυτήριο Λυκείου, πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ επιθυμητό
  • Πολύ καλή χρήση Η/Υ και προγραμμάτων MS Office
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Δυναμισμός, ευελιξία και ανάληψη πρωτοβουλιών
  • Ικανότητα οργάνωσης και προγραμματισμού
  • Εμπειρία στον κλάδο της ενέργειας θα εκτιμηθεί

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Μηνιαίο bonus παραγωγικότητας
  • Παροχή ιδιωτικής ασφάλισης

Σε όλες τις επαφές θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.