Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/10/2016

ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ BACK OFFICE

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Manager's Office, στο πλαίσιο υποστήριξης πελάτης της με έδρα Άγιο Ιωάννη - Ρέντη, θα επιλέξει το κατάλληλο/η, Στέλεχος Πωλήσεων Back office, για να υποστηρίξει μεγάλη εταιρία στον κλάδο του τροφίμου.

Αναφέροντας στην Διεύθυνση Πωλήσεων, θα αναλάβει ενεργά καθήκοντα:

- Ανάπτυξη πωλήσεων ως back office και προσέγγιση των ενεργών πελατών της εταιρίας σε ελληνική αγορά,

- Ανάπτυξη υποψηφίου πελατολογίου

- Cross Selling προϊόντων

- Συμμετοχή στην εφαρμογή του marketing plan

- Συμμετοχή στην εφαρμογή των social media

Απαραίτητα Προσόντα

- Πελατοκεντρική λογική και ικανότητες διαχείρισης πελατών

- Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ ή ξένου πανεπιστημίου

- Άριστη γνώση Αγγλικών

- Πολύ καλή γνώση Η/Υ

- Ηλικία 26 έως 35 ετών

Παροχές

- Άρτια προϊοντική εκπαίδευση

- Ανέλιξη εντός οργανογράμματος εταιρίας στο τμήμα πωλήσεων & marketing

- Ασφάλιση ΙΚΑ