Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/5/2017

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ - ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Υπάλληλος Γραφείου – Εξυπηρέτησης Πελατών

Περιγραφή Θέσης

Ο/Η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος/η για την οργάνωση σεμιναρίων και για τη διενέργεια εξερχόμενων κλήσεων και διαχείριση εισερχόμενων με σκοπό την ενημέρωση και προώθηση των υπηρεσιών του εκπαιδευτικού οργανισμού.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή
  • Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Άνεση στην επικοινωνία και καλή χρήση του προφορικού λόγου
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Γνώση Η/Υ
  • Ευελιξία ωραρίου
  • Ομαδικό πνεύμα

Θα εκτιμηθούν

  • Μεταπτυχιακό στη Διοίκηση Επιχειρήσεων

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει

  • Προοπτικές εξέλιξης σε έναν αξιόπιστο και συνεχώς αναπτυσσόμενο οργανισμό
  • Βασικό πακέτο αποδοχών με πλήρη ασφάλιση στο ΙΚΑ και bonus παραγωγικότητας
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον