Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/09/2020

Σύμβουλος Επενδυτικών Προγραμμάτων (Εξωτερικός Συνεργάτης)

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΜΑΡΟΥΣΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Εξωτερική συνεργασία
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Πιστεύουμε ότι κάθε επαγγελματίας πρέπει να αναπτύσσει την επιχειρηματική του δραστηριότητα χωρίς φραγμούς και εμπόδια. Να έχει την δυνατότητα, ανεπηρέαστος από φορολογικά, λογιστικά και νομικά ζητήματα, να δημιουργήσει μια λειτουργική, επωφελή και με συνεχή εξέλιξη εταιρεία. Να επενδύει τον χρόνο του και να επικεντρώνεται στην λήψη στρατηγικών αποφάσεων που θα αποφέρουν κέρδος και ανάπτυξη. Είμαστε η EPIDOSIS και αποστολή μας είναι η ανάπτυξη της επιχείρησής σας! #EpidosisExpandYourBusiness

Για τα γραφεία μας στο Μαρούσι αναζητούμε

Σύμβουλο Επενδυτικών Προγραμμάτων (Εξωτερικός Συνεργάτης)

Κυρίες Αρμοδιότητες:
  • Σχεδιασμός, συγγραφή και υποβολή προτάσεων/φακέλων χρηματοδότησης Εθνικών και Ευρωπαϊκών Προγραμμάτων.
  • Διαχείριση, παρακολούθηση και υλοποίηση των αναληφθέντων έργων
  • Επικοινωνία με τους συντελεστές και τις χρηματοδοτικές αρχές, σύνταξη ενδιάμεσων και τελικών απολογιστικών εκθέσεων, παρακολούθηση του οικονομικού αντικειμένου σε συνεργασία με το σχετικά τμήματα της εταιρίας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΑΤΕΙ Οικονομικής κατεύθυνσης και επιθυμητός Μεταπτυχιακός τίτλος.
  • Αποδεδειγμένη εργασιακή εμπειρία στην συγγραφή, διαχείριση και/ή υλοποίηση Εθνικών και Ευρωπαϊκών προγραμμάτων (ΕΣΠΑ (ΠΕΠ, ΕΠΑνΕΚ), καθεστώτων Αναπτυξιακού Νόμου (προαιρετικά),
  • Εμπειρία στην εκπόνηση Επιχειρηματικών Σχεδίων - Μελετών βιωσιμότητας, Συστημάτων Ποιότητας.
  • Εξαιρετική γνώση MS Office (Excel, PowerPoint, Word).
  • Εξαιρετική γνώση αγγλικών (επιπέδου proficiency).
  • Ευχάριστη και ενθουσιώδης προσωπικότητα.

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Συνεχής εξέλιξη.
  • Ευκαιρίες ανάπτυξης συνεργασίας σε ένα δυναμικό και εξαιρετικά επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας.