Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

03/10/2023

Γραφίστας / στρια για ψηφιακές εκτυπώσεις

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εκτυπωτικό κέντρο στην περιοχή του Ζωγράφου ζητά Γραφίστα/στρια για ψηφιακές εκτυπώσεις.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Περιγραφή Θέσης
Ο/Η υποψήφιος -α χρειάζεται να διαθέτει δημιουργική αντίληψη, εμπειρία στις εκτυπώσεις, ομαδικό πνεύμα και να είναι οργανωτικός / ή. Θα εργαστεί στο παραγωγικό τμήμα της επιχείρησης κυρίως παραγωγικά καθήκοντα, αλλά και δημιουργικά καθήκοντα

Αρμοδιότητες:

  • Εκτυπώσεις εντύπων ψηφιακά - κοπή εντύπων
  • Εκτυπώσεις σε ploter
  • Υποστήριξη των website της επιχείρησης
  • Δημιουργία & εφαρμογή καινοτόμων ιδεών και προτάσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση Photoshop - Illustrator
  • Γνώση Ψηφιακών εκτυπώσεων

Παροχές

  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας