Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Αποθηκάριος - Οδηγός

Κατηγορία: Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Τεχνική εμπορική εταιρεία με δεκαετή πείρα στους τομείς των βιομηχανικών ελαστικών και πλαστικών, θερμομονωτικών και στεγανοποιητικών υλικών και έδρα τον Πειραιά (πλησίον ΗΣΑΠ) ζητά να προσλάβει 1 άτομο για τη θέση του Αποθηκάριου-Οδηγού.

Αρμοδιότητες:

  • Προετοιμασία παραγγελιών πελατών
  • Παραλαβή εμπορευμάτων
  • Καταχωρήσεις σε μηχανογραφικό σύστημα ERP Softone
  • Διανομή παραγγελιών στους πελάτες καθώς και παραλαβή παραγγελιών από προμηθευτές με όχημα της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Απαραίτητη γνώση Αγγλικών
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου
  • Κάρτα ανεργείας

Παροχές

  • Πενθήμερη πρωινή εργασία
  • Ευκαιρίες για συνεχή βελτίωση και εξέλιξη