Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/06/2019

Πωλητής Β2Β (Εμπόριο Αλουμινίου)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΤΤΙΚΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Πωλητής Β2Β από εταιρεία που δραστηριοποιείται στον κλάδο προϊόντων αλουμινίου για την Αττική.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Περιγραφή Θέσης:

  • Διαχείριση και ανάπτυξη νέου πελατολογίου (Β2Β)
  • Οργάνωση επισκέψεων σε σημεία πώλησης και προώθηση προϊόντων της εταιρείας
  • Επαγγελματικά ταξίδια εκτός Αττικής

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία ως Πωλητές - Στελέχη Πωλήσεων (ελάχιστο 2 χρόνια)
  • Προϋπηρεσία στον κλάδο προϊόντων αλουμινίου θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
  • Εμπορική αντίληψη και ικανότητα άμεσης κατανόησης, επεξεργασίας και ανάλυσης αριθμητικών δεδομένων
  • Άριστες ικανότητες επικοινωνίας, παρουσίασης, επαγγελματική εμφάνιση και υψηλή διαπραγματευτική ικανότητα
  • Δυναμική προσωπικότητα, ομαδικό πνεύμα και ικανότητα επίτευξης στόχων πωλήσεων
  • Ικανότητα λήψης αποφάσεων και εργασίας υπό συνθήκες πίεσης
  • Δυνατότητα για συχνά επαγγελματικά ταξίδια
  • Γνώση αγγλικών
  • Γνώση χρήσης MS Office
  • Δίπλωμα Οδήγησης Β' κατηγορίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψήφιους

Παροχές

  • Ανταγωνιστικός μηνιαίος μισθός
  • Bonus
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό κινητό τηλέφωνο
  • Προοπτικές εξέλιξης