Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

03/06/2019

Γραφίστας / Γραφίστρια (Θέρμη)

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Γραφίστας / Γραφίστρια από εταιρεία marketing στην Θέρμη Θεσσαλονίκης.

Part time εργασία, με προοπτική για πλήρη απασχόληση.

Αρμοδιότητες

  • Εργασία στον τομέα επικοινωνίας και social media
  • Δημιουργία εικαστικών, επεξεργασία φωτογραφιών για χρήση στα social media και ψηφιακά μέσα
  • Γραφιστικό σχεδιασμό εντύπων, διαφημιστικών καταχωρήσεων, κ.α
  • Μέλος μιας δημιουργικής ομάδας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση Adobe Creative Cloud κυρίως Photoshop, Illustrator & Indesign σε περιβάλλον PC
  • Επιθυμητή γνώση Corel Draw
  • Επιθυμητή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Δημιουργικότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση και διαχείρισης πολλαπλών projects
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

Παροχές

Άριστο εργασιακό περιβάλλον