Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/10/2023

Πωλητής / Πωλήτρια

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΚΑΒΑΛΑ

Η εταιρεία MrPhone.gr είναι μια ταχύτατη αναπτυσσόμενη εταιρεία με 29 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα που ειδικεύεται στο αντικείμενο των αξεσουάρ κινητής τηλεφωνίας και αναζητά στα πλαίσια ανάπτυξης του δικτύου λιανικής πώλησης Πωλητή / Πωλήτρια για τα καταστήματα της στην πόλη της Καβάλας.

Βασικές αρμοδιότητες:
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Έλεγχος αποθεμάτων και δημιουργία παραγγελιών
  • Γενική εποπτεία του καταστήματος
  • Οργάνωση και καθαριότητα καταστήματος
  • Υπευθυνότητα στη χρήση ταμείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχέρεια λόγου
  • Προσαρμοστικότητα
  • Επικοινωνιακή και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Βασική γνώση αγγλικής γλώσσας

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση και ασφάλιση
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές (σταθερή αμοιβή παραπάνω από το νέο βασικό μισθό και επιπρόσθετα bonus επίτευξης στόχων)
  • Ευκαιρία να χαράξετε τη δική σας πορεία και καριέρα στη μεγαλύτερη εταιρεία με αξεσουάρ κινητής τηλεφωνίας
  • Συνεχείς εκπαίδευση και ανάπτυξη δεξιοτήτων πώλησης
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα άμεσης απασχόλησης