Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/6/2023

Πωλητής/τρια Καταστήματος

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΖΑΚΥΝΘΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Optimal HR Group, για λογαριασμό πελάτη της, ηγέτιδα εταιρεία στις τηλεπικοινωνίες, αναζητεί για τα καταστήματά της στην περιοχή των Χανίων, πωλητές/τριες που θα είναι υπεύθυνοι/ες για την ποιοτική εξυπηρέτηση και ανάπτυξη του πελατολογίου της εταιρείας.

Πρόκειται για θέσεις πλήρους ή μερικής απασχόλησης με συνεχές ή διακεκομμένο ωράριο απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

• Εξασφάλιση υψηλού επιπέδου ικανοποίησης πελατών, μέσω της άριστης εξυπηρέτησής τους
• Άμεση διερεύνηση αναγκών και κατεύθυνση του πελάτη
• Καθοδήγηση, μέσω των κατάλληλων προτάσεων
• Επίτευξη πωλήσεων με βάση συγκεκριμένους στόχους

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα Προσόντα:

• Απόφοιτος Λυκείου
• Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
• Εξαιρετικές διαπραγματευτικές δεξιότητες
• Πελατοκεντρική προσέγγιση
• Ομαδικό πνεύμα
• Πάθος για την τεχνολογία

Επιθυμητά Προσόντα:

• Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα συνεκτιμηθεί
• Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
• Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας

Παροχές

Παροχές:

• Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
• Δυνατότητα επαγγελματικής ανέλιξης μέσα σε ένα ταχύτατα αναπτυσσόμενο οργανισμό
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και bonus από επίτευξη στόχων