Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/07/2017

Προωθήτριες / Προωθητές (Promoters Αύγουστο & Σεπτέμβριο 2017)

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία παροχής υπηρεσιών Below the Line, με δραστηριότητα από το 2004 και πανελλαδική εμβέλεια, ζητά για λογαριασμό πελάτη της στην Αθήνα, Προωθήτριες – Προωθητές (Promoters) για το διάστημα Άυγουστος- Σεπτέμβριος 2017.

Αρμοδιότητες

  • Προώθηση και πώληση προϊόντων τεχνολογίας σε καταστήματα ηλεκτρικών ειδών, εντός Αττικής.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άτομα δυναμικά, εξωστρεφή και επικοινωνιακά
  • Άτομα που μπορούν να προσεγγίσουν και να διαχειριστούν αποτελεσματικά τους πελάτες και τις ανάγκες τους
  • Άτομα που μπορούν να λειτουργήσουν αποτελεσματικά στο χώρο των καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών συσκευών
  • Άντρες – Γυναίκες 18-30 ετών

Οι ενδιαφερόμενοι/ες που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν δυναμικά στις απαιτήσεις της θέσης, παρακαλούνται όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα.

Παροχές

  • Καλό πακέτο αποδοχών
  • Ευκαιρίες εξέλιξης
  • Προοπτική σταθερής συνεργασίας
  • Μερική ή πλήρης απασχόληση
  • Ασφαλιστική κάλυψη