Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

5/7/2016

Προγραμματιστής– Θεσσαλονίκη (κωδ. θέσης: 722/63269)

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, βιομηχανίας, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης στην περιοχή της Θεσσαλονίκης:

Περιγραφή Θέσης

·         Ανάπτυξη εφαρμογών

·         Υποστήριξη σε συστήματα ERP

Απαραίτητα Προσόντα

·         Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ / Κολλεγίου με κατεύθυνση Πληροφορικής

·         Προϋπηρεσία ενός (1) έως δύο (2) ετών σε ανάλογη θέση

·         Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας

·         Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office

·         Εξοικείωση με περιβάλλον λογιστικών προγραμμάτων ERP - Μηχανογράφησης

·         Γνώσεις προγραμματισμού (Cobol, DotNet, Visual  Basic, Java, C++)

·         Γνώσεις Βάσεων Δεδομένων (SQL)

·         Οργανωτικός, τυπικός, τακτικός, υπεύθυνος και έμπιστος τύπος ανθρώπου

Παροχές

·      Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

·      Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας