Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/09/2022

Σύμβουλος Ανάπτυξης ISO

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H MASTER PLUS HR για λογαριασμό πελάτη της, εταιρίας παροχής Συμβουλευτικών Υπηρεσιών στην Αθήνα, αναζητά σύμβουλο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης
• Εκπονήσεις μελετών ISO για πελάτες της εταιρίας
• Προετοιμασία φακέλου και εγγράφων που απαιτούνται κατά τη διαδικασία πιστοποίησης
• Υποστήριξη των πελατών σε όλα τα στάδια της πιστοποίησης
• Παρακολούθηση εξέλιξης έργων και ενημέρωση Διοίκησης.

Παρακαλούμε στείλτε το βιογραφικό σας στο cv@masterplushr.gr με θέμα στο email τη θέση που αφορά.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίων
• Πτυχίο ΑΕΙ-ΤΕΙ
• Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 2 έτη σε ανάπτυξη και εφαρμογή Συστημάτων Διαχείρισης
• Γνώση των προτύπων ISO 27001, ISO 22001, ISO 9001
• Γνώση των απαιτήσεων του ΕΚ 2016/679 (GDPR)
• Πολύ καλή γνώση MS Office
• Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
• Ομαδικό πνεύμα και διάθεση συνεργασίας.

Παροχές

Παροχές Εταιρίας
• Μισθός
• Ασφάλιση
• Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον
• Συμμετοχή σε ομάδα ανθρώπων που πιστεύει στην καινοτομία και στις νέες ιδέες
• Συνεχείς ευκαιρίες κατάρτισης και βελτίωση γνώσεων και ικανοτήτων.