Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/5/2022

Αρχιμάγειρας (Chef)

Εστίαση

Πόλη ΝΕΑΠΟΛΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Από το γραφείο ευρέσεως εργασίας HRS (Human Resources Solutions) ζητείται Αρχιμάγειρας (chef) για λογαριασμό πελάτη μας, χώρος εστίασης-Ψαροταβέρνα στη Νεάπολη Θεσσαλονίκης για σταθερή και μακροχρόνια συνεργασία.

Αρμοδιότητες:
  • Οργάνωση, συντονισμός & επίβλεψη των εργαζομένων στο χώρο της κουζίνας
  • Παρακολούθηση της προετοιμασίας και της παρασκευής των γευμάτων σύμφωνα με τις ποιοτικές προδιαγραφές των συνταγών
  • Διασφάλιση τήρησης κανόνων υγιεινής, ποιότητας & ασφάλειας στο χώρο εργασίας
  • Έλεγχος & εποπτεία των προμηθειών και των αποθεμάτων προϊόντων & τροφίμων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 5 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Πρότερη εμπειρία σε διαχείριση ομάδας κουζίνας
  • Ικανότητες επικοινωνίας, ηγεσίας & συνεργασίας
  • Ομαδικότητα, υπευθυνότητα, συνέπεια και προσοχή στη λεπτομέρεια

Παροχές

Από την επιχείρηση παρέχεται σύμβαση εργασίας αορίστου χρόνου, πλήρης ασφαλιστική κάλυψη και ικανοποιητικό επίπεδο αποδοχών.