Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/09/2020

Οδηγοί σε εταιρία ανταλλακτικών

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ | ΑΓΡΙΝΙΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Στα πλαίσια ανάπτυξης των δραστηριοτήτων μας για το νέο κατάστημα InterCars στο Αγρίνιο, αναζητούμε οδηγούς-μεταφορείς πλήρους απασχόλησης, σε αποθήκη ανταλλακτικών που θα ενταχθεί στη δυναμική μας ομάδα.

Κύρια καθήκοντα:
Διανομή παραγγελιών και εμπορευμάτων στον τομέα ευθύνης του. Η διανομή γίνεται αποκλειστικά με εταιρικά οχήματα που ανήκουν στον νέο στόλο της εταιρείας.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα Προσόντα:

• Απολυτήριο Λυκείου
• Γνώση της αγγλικής γλώσσας
• Γνώση Η/Υ
• Πελατοκεντρική προσέγγιση και αντίληψη
• Ικανότητα στην επικοινωνία, ευχάριστη προσωπικότητα
• Ικανότητα εργασίας υπό πίεση
• Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων

Παροχές

Η Εταιρία Προσφέρει:

• Πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων.
• Εργασία σε ένα δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.
• Συνεχής εκπαίδευση & επιμόρφωση.
• Δυνατότητες εξέλιξης.