Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

4/10/2019

Support Consultant ERP/CRM (με προϋπηρεσία)

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΠΑΤΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται άνδρας για τη θέση Support Consultant ERP/CRM σε εταιρεία μηχανογράφησης επιχειρήσεων στην Πάτρα.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Καθήκοντα και ευθύνες:

  • Υποστήριξη πελατών μέσω τηλεφώνου σε εφαρμογές Unisoft & Softone
  • Έρευνα και αναπαραγωγή προβλημάτων πελατών και παροχή λύσεων μέσα σε ένα συγκεκριμένο χρονικό πλαίσιο
  • Παρακολούθηση της επίλυσης προβλημάτων των πελατών μέσω CRM

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη σε αντίστοιχη θέση
  • Κάτοχος πτυχίου ΑΕΙ/ΤΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης
  • Άριστη γνώση σε ERP συστήματα
  • Ικανότητα άριστης επικοινωνίας με τους πελάτες και την ομάδα διοίκησης

Παροχές

  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας

Βιογραφικά υποψηφίων που δεν πληρούν τα απαραίτητα προσόντα δε θα ληφθούν υπόψη.