Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/10/2022

Yπάλληλος Εξυπηρέτησης και Προώθησης Υπηρεσιών

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H ASPEN διαγράφει μία σταθερή πορεία ανάπτυξης με ενεργό δίκτυο σε όλη την Ελλάδα. Οι εφαρμογές της έχουν επεκταθεί και περιλαμβάνουν πλέον ολοκληρωμένα προγράμματα διαχείρισης υγιεινής για βιομηχανίες τροφίμων και ποτών και χώρους μεταφοράς και αποθήκευσης προϊόντων.

Αρμοδιότητες:

  • Ενεργή προώθηση των υπηρεσιών της εταιρείας
  • Διερεύνηση των αναγκών των πελατών και παροχή ολοκληρωμένων λύσεων
  • Αναζήτηση υποψήφιων πελατών
  • Αύξηση πωλήσεων και επίτευξη στόχων

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άνεση στην επικοινωνία και ευγένεια
  • Γρήγορη αντίληψη και θετική διάθεση
  • Εμπειρία σε τμήμα τηλεφωνικών πωλήσεων

Ο ιδανικός συνεργάτης θα χρειάζεται να έχει άνεση στην επικοινωνία και άψογο χειρισμό του προφορικού και γραπτού λόγου, να είναι ενθουσιώδης και θετικός χαρακτήρας.

Απόφοιτοι / τελειόφοιτοι marketing / μέσων επικοινωνίας και πολιτισμού, διοίκησης επιχειρήσεων και οικονομικών σχολών θα εκτιμηθούν.

Παροχές

  • Σταθερές μηνιαίες αποδοχές
  • Πλήρης ασφάλιση ΙΚΑ
  • Απόλυτη συνέπεια στις πληρωμές
  • Υψηλά Μηνιαία Bonus
  • Συνεχείς εκπαιδεύσεις
  • Ασφαλές και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας