Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

9/6/2023

Αποθηκάριος - Οδηγός

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η εταιρεία ΝΑΚ Shoes, ζητά να στελεχώσει τη θέση του αποθηκάριου / οδηγού.

Καθήκοντα:

  • Παραλαβή και τακτοποίηση της αποθήκης .
  • Έλεγχος των ειδών παραλαβών και αποστολών βάσει του παραστατικού .
  • Απογραφή ειδών αποθήκης .
  • Εσωτερική μεταφορά & φορτοεκφόρτωση των εμπορευμάτων μεταξύ των αποθηκών της εταιρείας εντός του νομού Αττικής .
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου & γνώστης του οδικού δικτύου .

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ικανότητα τακτοποίησης αποθήκης .
  • Ικανότητα ελέγχου των αποστολών βάσει των παραστατικών, καταμέτρηση τεμαχίων .
  • Κάτοχος διπλώματος Β΄ κατηγορίας ή δίπλωμα μηχανής .
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις .
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας.
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ή σε περιβάλλον θα εκτιμηθεί .

Παροχές

  • Εξαιρετικές συνθήκες εργασίας
  • Αξιοκρατικό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Δυνατότητα εξέλιξης