ΟΛΕΣ ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Eργοδηγός - Ηλεκτρολόγος

Κατηγορία: Μηχανικοί - Τεχνικοί - Επιστήμες
Απασχόληση: Πλήρης
Χώρα: Αγγλία
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία η οποία ειδικεύεται στο engineering, procurement και construction (EPC) Φωτοβολταικών πάρκων στο Ηνωμένο Βασίλειο ζητά να προσλάβει Eργοδηγό Ηλεκτρολόγο.

Κυρια Καθήκοντα Εργοδηγού:
  • Συντονισμός ομάδας ηλεκτρολόγων τεχνητών σε εργασίες σχετικά με την ανέγερση Φ/Β πάρκου
  • Σύνδεση Φωτοβολταϊκών Πανέλων
  • Πέρασμα Καλωδίων σε Σωλήνες
  • Τερματισμός Καλωδίων
  • Παραλαβή Εξοπλισμού
  • Ποιοτικός Έλεγχος Εξοπλισμού
  • Επικοινωνία με άλλες ομάδες εργοταξίου
  • Ικανότητα σύνταξης ημερήσιων/εβδομαδιαίων/μηνιαίων αναφορών εξέλιξης εργασιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 χρόνων σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση Αγγλικών Ικανοποιητική
  • Συντονισμός Ανθρωπίνου Δυναμικού
  • Γνώση Microsoft Office (Word, Excel)
  • Δίπλωμα Οδήγησης
  • Ικανότητα οδήγησης μηχανημάτων έργων επιθυμητή (excavator, bobcat, etc)

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.
ΕΓΓΡΑΦΗ

Σε περίπτωση που έχετε ήδη κάνει εγγραφή, κάντε κλικ εδώ για να συνδεθείτε.
Μόνο στο JobFind.gr λαμβάνετε ενημέρωση μόλις η εταιρεία διαβάσει το Βιογραφικό σας!