Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/5/2019

Υπάλληλος Γραμματειακή Υποστήριξης (Δυτική Θεσ/νίκη)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Υπάλληλος για γραμματειακή υποστήριξη από εταιρεία κλωστοϋφαντουργίας στην Δυτική Θεσσαλονίκη.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση email
  • Εμπορική αλληλογραφία ελληνική - αγγλική
  • Γραπτή και τηλεφωνική επικοινωνία με πελάτες εξωτερικού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ
  • Ηλικία 25 ετών και άνω
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση σε Εταιρεία Κλωστοϋφαντουργίας
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Ειδών Αθλητικού Ρουχισμού
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ και προγραμμάτων του MS OFFICE
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας, γραπτά και προφορικά
  • Τυφλό Σύστημα Δακτυλογράφησης
  • Δυνατότητα μετακίνησης στο εξωτερικό
  • Multitasking και οργανωτικό πνεύμα
  • Οργάνωση Χώρου και Χρόνου
  • Ευχάριστη διάθεση και παρουσία
  • Αντίληψη, Υπευθυνότητα, Ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • Καλές Αποδοχές
  • Ασφάλιση
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον