Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/10/2022

Πτυχιούχος ΤΕΙ Τμήματος Πολιτικών Μηχανικών – Δομικών Έργων

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η SUK HELLAS με έδρα το Παλαιό Φάληρο, είναι βασικό μέλος ομίλου εταιρειών με αντικείμενο τεχνολογίες προστασίας Περιβάλλοντος και διαχείρισης Ενέργειας, δραστηριοποιείται 25 χρόνια στην διαχείριση Επικίνδυνων Αποβλήτων, με εξειδίκευση σε υπηρεσίες απορρύπανσης ακινήτων.

Στα πλαίσια αναβάθμισης και υποστήριξης των διαρκώς αυξανόμενων αναγκών του ομίλου μας, επιθυμούμε να προσλάβουμε:

Περιγραφή θέσης
Μηχανικό Έργων Διαχείρισης Δομικών Στοιχείων που περιέχουν αμίαντο

** Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορείτε να καλείτε στο τηλέφωνο : 210 9719180 εσωτερικό 518 κ. Καφφετζάκη

Απαραίτητα Προσόντα

  • Μικρή προϋπηρεσία
  • Πτυχίο ΤΕΙ/Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος
  • Κατοχή άδειας οδήγησης ΙΧ
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Να είναι μόνιμος κάτοικος Αθηνών

Προσωπικά Χαρακτηριστικά:

  • Εργατικότητα, αγάπη για το αντικείμενο
  • Διατεθειμένος να τηρεί τους εταιρικούς κανόνες και τις επιμέρους διαδικασίες
  • Πνεύμα ομαδικότητας

Παροχές

Τι προσφέρουμε:
  • Εκπαίδευση
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ασφαλές περιβάλλον εργασίας
  • Επιπλέον ιδιωτική ασφάλιση
  • Εταιρικό όχημα