Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

31/1/2020

Μηχανολόγος Μηχανικός (ΑΕΙ-ΤΕΙ)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία ΠΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Α.Ε. στα πλαίσια της συνεχούς και δυναμικής της ανάπτυξης, επιθυμεί να προσλάβει ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ (ΑΕΙ-ΤΕΙ), που θα εκπαιδευτεί και θα αναλάβει ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΚΙΝΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

Κύρια καθήκοντα

  • Παρουσίες & διαχείριση οδηγών
  • Πλάνο δρομολογίων & logistics
  • Παρακολούθηση επισκευών, συντηρήσεων και συνεργείων, για όλα τα οχήματα της εταιρείας
  • Προμήθειες τμήματος (καύσιμα, λάδια, ελαστικά, κ.λ.π.)
  • Διεκπεραιώσεις νομοθεσίας έναντι των υπηρεσιών
  • Καταρτισμό & διαχείριση εβδομαδιαίων, μηνιαίων & ετήσιων προυπολογισμών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ (ΑΕΙ ή ΤΕΙ)
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Κάτοικος Ναυπάκτου ή γύρω κοντινών περιοχών
  • Άριστες οργανωτικές και διοικητικές ικανότητες
  • Ομαδικότητα και πνεύμα συνεργασίας
  • Προυπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (γραφείου κινήσεως μεγάλης εταιρείας) θα ληφθεί σοβαρά υπόψιν

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Ευκαιρίες εξέλιξης σε ένα δυναμικό και αναπτυσσόμενο περιβάλλον εργασίας