Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/02/2020

Consultants Εμπορικών / Λογιστικών Εφαρμογών

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία πληροφορικής με έδρα την Ηλιούπολη αναζητά Συμβούλους Μηχανογράφησης για εμπορικές και λογιστικές εφαρμογές.

Θέσεις εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Βασικά καθήκοντα:

  • Παραμετροποίηση εφαρμογών, Υλοποίηση Έργων
  • Παροχή υπηρεσιών υποστήριξης σε έργα ERP/CRM

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία σε Βάσεις Δεδομένων SQL (Scripting), επιθυμητή η ύπαρξη εμπειρίας σε ανάπτυξη εξειδικευμένων λύσεων (Custom)
  • Ευχέρεια στο γραπτό και προφορικό λόγο
  • ικανότητες στην παρουσίαση λύσεων
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας και MS-Office
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία, ευελιξία, προσαρμοστικότητα, ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης
  • Οι άνδρες υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα

  • Εμπειρία σε προγράμματα Entersoft
  • Αποδεδειγμένη επαγγελματική εμπειρία σε εφαρμογές ERP & CRM
  • Εμπειρία σε εργαλεία reporting και αυτοματισμούς

Παροχές

Η Εταιρία προσφέρει

  • προοπτικές εξέλιξης
  • εργασία σε σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον
  • αποδοχές ανάλογες των προσόντων