Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/2/2020

Οδηγός Βυτιοφόρου

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Διαθέτεις εμπειρία ως Οδηγός Γ' ή Ε' Κατηγορίας και θα ήθελες να εργαστείς σε μια από τις μεγαλύτερες εταιρείες στον τομέα της;

Είσαι κάτοχος του πιστοποιητικού ADR, εργατικός, συνεπής με εμπειρία στην μεταφορά και διανομή επικίνδυνων εμπορευμάτων ;

Αν η απάντηση είναι ‘ναι’, τότε, ίσως, η θέση του Οδηγού Βυτιοφόρου είναι η κατάλληλη για σένα!

Ως Οδηγός Βυτιοφόρου οι κύριες αρμοδιότητες σου θα είναι:
  • Προετοιμασία παραγγελιών για την διανομή του πετρελαίου
  • Διανομή του πετρελαίου σε όλη την Ελλάδα
  • Έγκαιρη και ασφαλής μεταφορά του πετρελαίου σύμφωνα με τους κανόνες της εταιρίας και τη νομοθεσία με σκοπό τη σωστή εξυπηρέτηση των πελατών και τη διαφύλαξη της εταιρικής εικόνας

Απαραίτητα Προσόντα

Προκειμένου να ανταποκρίνεται το προφίλ σου στις απαιτήσεις της θέσης του Οδηγού Βυτιοφόρου, χρειάζονται οι παρακάτω δεξιότητες:
  • Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση
  • Επαγγελματικό δίπλωμα Γ' ή Ε' κατηγορίας
  • Πιστοποιητικό ADR (πιστοποιητικό μεταφοράς επικίνδυνων εμπορευμάτων)
  • Ψηφιακό Ταχογράφο
  • Δυνατότητα πολλών ταξιδιών σε όλη την Ελλάδα
  • Εργατικότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Ικανότητες οργάνωσης και προγραμματισμού
  • Υπευθυνότητα για τη σωστή φόρτωση σύμφωνα με τους κανόνες ασφαλείας

Παροχές

Η εταιρεία παρέχει τα ακόλουθα στον Οδηγό Βυτιοφόρου:
  • Εκπαίδευση
  • Πολύ καλό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον σε μια από τις μεγαλύτερες εταιρείες στον τομέα της
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης

Είμαι ο Πάνος Ζέρβας και μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου στο 2106770523 για περισσότερες πληροφορίες. #jobsengineering

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.