Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/07/2020

Μηχανικοί

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, εταιρεία παραγωγής χαρτιού, αναζητά Μηχανικούς για τη Δυτική Θεσσαλονίκη (ΣΙΝΔΟΣ).

Καθήκοντα θέσης :
  • Έλεγχος καλής λειτουργίας μηχανολογικών εγκαταστάσεων
  • Επίλυση μηχανολογικών προβλημάτων στη διάρκεια της παραγωγής
  • Έλεγχος ασφάλειας μηχανολογικών συστημάτων
  • Εκτέλεση μηχανολογικών επισκευών και βελτιώσεων κατόπιν υπόδειξης του αρμόδιου εργοδηγού
  • Ολοκλήρωση κάθε είδους μηχανολογικής κατασκευής
  • Εργασία σε μηχανουργείο

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητο πτυχίο επαγγελματικής σχολής ή Τ.Ε.Ι.
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία (μηχανουργείο ή βιομηχανική μονάδα)
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Ευελιξία
  • Διάθεση για γνώση και εξέλιξη

Παροχές

  • Σύμβαση ορισμένου χρόνου με προοπτική ανανέωσης
  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον