Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

4/2/2021

Χειριστής / Χειρίστρια Ιατρικών Συσκευών Απεικονίσεων

Υγεία

Πόλη ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Εταιρία ιατρικών υπηρεσιών ακτινοδιαγνωστικής ειδικότητας (Διαγνωστικό κέντρο) ζητά να προσλάβει άμεσα Χειριστή / Χειρίστρια Ιατρικών Συσκευών Απεικονίσεων στην Ανατολική Θεσσαλονίκη.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες

  • Χειρισμός μαγνητικού τομογράφου
  • Προετοιμασία του ασθενούς για την εξέταση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κάτοχος πτυχίου ειδικότητας Ιατρικών Συσκευών Απεικονίσεων ή αντίστοιχο πτυχίο  Ι.Ε.Κ, Τ.Ε.Ε ή άλλος ισότιμος τίτλος σχολικής μονάδας της ημεδαπής ή αλλοδαπής αντίστοιχης ειδικότητας
  • Εμπειρία στην χρήση μηχανημάτων μαγνητικού τομογράφου
  • Γνώση αγγλικών
  • Γνώση Η/Υ – MS Office
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητα προσωπικής ανάπτυξης και εξέλιξης