Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/3/2023

ΠΩΛΗΤΕΣ / ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΣΙΝΔΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η ROYAL SUGAR ΑBEE, ηγετική εταιρεία στο εμπόριο τροφίμων με έμφαση στο εμπόριο ζάχαρης, επιθυμεί να προσλάβει στα κεντρικά γραφεία στη Σίνδο Θεσσαλονίκης έμπειρους «Πωλητές, Πωλήτριες καταναλωτικών προϊόντων εξωτερικού (Ιταλία)» οι οποίοι να γνωρίζουν πολύ καλά την Ιταλική Γλώσσα.

Αρμοδιότητες:

Η θέση αφορά την προώθηση και την ανάπτυξη των πωλήσεων της εταιρείας και ειδικότερα :
• Την ενίσχυση του υπάρχοντος και την επέκταση του πελατολογίου.
• Επικοινωνία με πελάτες για την προώθηση των προϊόντων της εταιρείας.

Αναζητούμε συνεργάτες, με όρεξη για εργασία, με πελατοκεντρική προσέγγιση στις πωλήσεις, εμπειρία και διάθεση να συμβάλλουν στην οργάνωση και την ανάπτυξη της εταιρείας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επαγγελματική εμπειρία άνω των 3 ετών σε θέση πωλήσεων στον κλάδο των τροφίμων.
  • Πολύ καλή γνώση της Ιταλικής Γλώσσας (ενώ η γνώση της αγγλικής γλώσσας θα εκτιμηθεί)
  • Πτυχίο ΑΕΙ, ΤΕΙ ή ΙΕΚ
  • Πολύ καλή γνώση MS Office.
  • Ευχέρεια λόγου και ικανότητα επικοινωνίας & διαπραγμάτευσης.
  • Αναλυτική σκέψη, ανάληψη πρωτοβουλιών, εστίαση στο αποτέλεσμα.
  • Εμπειρία στις τηλεφωνικές πωλήσεις

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:

• Ιδιαίτερα ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών βάσει προϋπηρεσίας και προσόντων.
• Δυνατότητες εξέλιξης σε ένα ευχάριστο και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον.

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα μέσω e-mail στην ηλεκτρονική διεύθυνση: hr@royalsugar.gr αναφέροντας στο subject τον τίτλο της θέσης «Πωλητές, Πωλήτριες καταναλωτικών προϊόντων - Ιταλική Γλώσσα».

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψήφιους/ιες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.