ΟΛΕΣ ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Τεχνίτες Ηλεκτρολόγοι

Κατηγορία: Μηχανικοί - Τεχνικοί - Επιστήμες
Απασχόληση: Πλήρης
Χώρα: Αγγλία
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Εταιρεία η οποία ειδικεύεται στο engineering, procurement και construction (EPC) Φωτοβολταϊκών πάρκων στο Ηνωμένο Βασίλειο ζητά Τεχνίτες Ηλεκτρολόγους.

Κύρια Καθήκοντα Ηλεκτρολόγων Τεχνητών:

  • Ηλεκτρικές Συνδέσεις Πανέλων
  • Πέρασμα Καλωδίων
  • Τερματισμός Καλωδίων (AC LV, DC)
  • Ποιοτικός Έλεγχος Εξοπλισμού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση
  • Δίπλωμα Οδήγησης επιθυμητό
  • Ικανότητα οδήγησης μηχανημάτων έργων επιθυμητή (excavator, bobcat, etc)

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.
ΕΓΓΡΑΦΗ

Σε περίπτωση που έχετε ήδη κάνει εγγραφή, κάντε κλικ εδώ για να συνδεθείτε.
Μόνο στο JobFind.gr λαμβάνετε ενημέρωση μόλις η εταιρεία διαβάσει το Βιογραφικό σας!