Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/1/2018

Ταμείο - Υποδοχή σε κατάστημα λιανικής

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία μας διευρύνει την ομάδα της και αναζητά να προσλάβει άτομο για την θέση του Ταμείου - Υποδοχής σε κατάστημα Ηλεκτρικών Ειδών.

Κύρια καθήκοντα

  • Διαχείριση ταμείου λιανικής πώλησης, υποστήριξη Back /Front Office
  • Διασφάλιση υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης πελατών
  • Εφαρμογή και παρακολούθηση της σωστής διαδικασίας ελέγχου εμπορευμάτων, παραλαβών, αποστολών, παραγγελιών και αποθεμάτων
  • Διασφάλιση ελκυστικής εμφάνισης του καταστήματος, βάσει των προτύπων που του έχουν δοθεί

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Πτυχίο Ανώτερης/Ανώτατης εκπαίδευσης
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες)
  • Άριστες γνώσεις ηλεκτρονικού υπολογιστή & ERP
  • Άριστες διοικητικές ικανότητες & ευχέρεια στην επικοινωνία
  • Υπευθυνότητα & συνέπεια
  • Ευελιξία στο ωράριο εργασίας
  • Εμπειρία στη Διαχείριση ομάδων
  • Ηγετικές & επικοινωνιακές ικανότητες
  • Αναλυτική & στρατηγική σκέψη
  • Ομαδικότητα με σκοπό την επίτευξη των στόχων

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα.