Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/01/2020

Υπεύθυνη/ος Διαχείρισης και Ανάπτυξης Δικτύου Παρόχων Υγείας (full time)

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία μας, για λογαριασμό του Ομίλου εταιριών της Πανελλήνιας Κάρτας Υγείας, αναζητά Υπεύθυνη/ο Διαχείρισης και Ανάπτυξης Δικτύου Παρόχων Υγείας για εσωτερική θέση γραφείου.

Αρμοδιότητες

  • Καθημερινές επαφές με ιατρούς, κλινικές και διαγνωστικά κέντρα με σκοπό την ενημέρωση για τις υπηρεσίες της εταιρίας και την ένταξή τους στο δίκτυο αυτής.
  • Διαχείριση ήδη υπάρχοντος πελατολογίου και ανάπτυξη νέου, μελέτη και εκτίμηση της αγοράς

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ (Διοίκησης Επιχειρήσεων, Marketing, Ιατρικές-Παραϊατρικές Ειδικότητες)
  • Άριστη γνώση αγγλικών και χρήση Η/Υ
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες, Ικανότητα δημιουργίας σχέσεων αποδοχής και εμπιστοσύνης
  • Επιθυμητή εργασιακή εμπειρία στον ιατρικό / παραϊατρικό κλάδο
  • Έμφαση στη λεπτομέρεια, προσανατολισμός στο αποτέλεσμα

Παροχές

  •  Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  •  Διαρκής συνεχόμενη εξέλιξη
  •  Δυνατότητα εξέλιξης
  •  Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  •  Bonus ανάλογα με το αποτέλεσμα