Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/06/2020

Υπάλληλος Εξυπηρέτησης πελατών (είδη τεχνολογίας)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΛΙΤΙΚΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται υποψήφια για γραμματειακή υποστήριξη και εξυπηρέτηση πελατών σε κατάστημα Η/Υ, κινητών και ειδών τεχνολογίας στην Πυλαία Θεσσαλονίκης.

Θέση εργασίας μερικής απασχόλησης (δυνατότητα πλήρους απασχόλησης).

Αρμοδιότητες

  • Γραμματειακή Υποστήριξη
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών
  • Προώθηση προϊόντων τεχνολογίας (μέσω SMS, e-mail, Facebook)
  • Οργάνωση αποθήκης (καταγραφή - κωδικοποίηση προϊόντων)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση Η/Υ (Word, Excel, Ε-mail)
  • Γνώση social media (Facebook, Instagram)
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων

Παροχές

  • Βασικός μισθός + ποσοστά επί στόχων
  • Ευέλικτο ωράριο
  • Ήσυχο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα πλήρους απασχόλησης