Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/8/2020

Υπεύθυνος/η Καταστήματος

Εστίαση

Πόλη ΣΠΑΤΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ/ ΥΠΕΥΘΥΝΗ Λειτουργίας Καταστήματος της ταχύτατα αναπτυσσόμενης αλυσίδας Franchise Hans & Gretel στα Σπάτα

Περιγραφή Θέσης:
Η εταιρεία H & G ΣΠΑΤΩΝ IKE, εταιρεία γρήγορης εστίασης που εκμεταλλεύεται κατάστημα υγειονομικού ενδιαφέροντος εντός του εμπορικού κέντρου Smart Park στα Σπάτα Αττικής,

Αναζητά:
ΥΠΕΥΘΥΝΟ/ ΥΠΕΥΘΥΝΗ
Πλήρης απασχόληση για το κατάστημα στο Smart Park

Αποστολή Θέσης:

  • Αναλαμβάνετε τη διαχείριση του καταστήματος.
  • Διοικείτε και συντονίζετε την ομάδα των συνεργατών σας, στοχεύοντας στη δημιουργία ενός υγιούς εργασιακού περιβάλλοντος, στη συνεχή εκπαίδευση τους, στην ανάπτυξή τους και στην επίλυση όποιων διαφωνιών.
  • Συντάσσετε το μηνιαίο πρόγραμμα εργασίας.
  • Μεριμνάτε για την εύρυθμη λειτουργία του καταστήματος, την αύξηση των πωλήσεων και την επίτευξη των στόχων .
  • Είστε υπεύθυνος-η για την άψογη εξυπηρέτηση των μικρών και μεγάλων μας φίλων.
  • Φροντίζετε για τη διαθεσιμότητα των προϊόντων του καταστήματος, την παρουσίασή τους, και τον ποιοτικό τους έλεγχο.
  • Οργανώνετε κι επιβλέπετε τις προωθητικές ενέργειες της εταιρίας.
  • Διαχειρίζεστε κι επιλύετε παράπονα πελατών.

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίου:
  • Προϋπηρεσία 1-2 χρόνια ως Υπεύθυνος-η σε κατάστημα εστίασης.
  • Ικανότητα διαχείρισης προσωπικού, καθορισμό προτεραιοτήτων και αποτελεσματική παρακολούθηση στόχων.
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας, επικοινωνιακές δεξιότητες, ικανότητα διοίκησης και παρακίνησης του προσωπικού.
  • Άριστο χειρισμό πολλών εργασιών σε συνθήκες πίεσης.
  • Υπευθυνότητα στη διαχείριση των αποθεμάτων, την επίβλεψη των παραγγελιών και στον έλεγχο των παραλαβών.
  • Ευχέρεια στη χρήση Η/Υ.
  • Πιστοποιητικό υγείας σε ισχύ.

Παροχές

Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ:

  • Μηνιαίο σταθερό μισθό με ασφάλιση.
  • Bonus επίτευξης στόχων.
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σ΄ ένα ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον.
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης.
  • Εκπαίδευση