Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/05/2022

Τεχνικοί - Διαχειριστές ΑΤΜ (Άδεια Security)

Προσωπικό Ασφαλείας - Υπηρεσίες Καθαριότητας

Πόλη ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η PROTECT CASH SOLUTIONS A.E., η μεγαλύτερη Ελληνική Εταιρεία Χρηματαποστολών, στο πλαίσιο συνεχούς ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της, προσλαμβάνει άμεσα προσωπικό για την εξυπηρέτηση των ΑΤΜ στην ειδικότητα:

                                                                    Τεχνικός - Διαχειριστής ΑΤΜ

                                                       για τo επιχειρησιακό της κέντρο στην Αθήνα.

Οι πελάτες μας είναι κορυφαία Πιστωτικά Ιδρύματα, οι μεγαλύτεροι Όμιλοι Λιανικής και λοιπές Επιχειρήσεις στην Ελλάδα.

Καθήκοντα:

Ο Τεχνικός - Διαχειριστής ΑΤΜ είναι υπεύθυνος για την επίλυση τεχνικών θεμάτων ορθής λειτουργίας των Αυτόματων Ταμειακών Μηχανών των πελατών της εταιρείας.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα Προσόντα:
  • Άδεια Εργασίας Προσωπικού Ασφαλείας σε ισχύ (ΙΕΠΥΑ Ν.2518/97)
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Καλή γνώση Αγγλικών & χρήσης Η/Υ
  • Δίπλωμα οδήγησης, μηχανής & αυτοκινήτου
  • Υπευθυνότητα, συνέπεια και διάθεση για αποτελεσματική εργασία

Παροχές

Η εταιρεία παρέχει:

  • Αποδοχές μεγαλύτερες του βασικού μισθού
  • Πρόσθετη Ιδιωτική ασφάλιση (Ομαδικό συμβόλαιο)
  • Πλήρη και μόνιμη Απασχόληση
  • Σύγχρονο και θετικό περιβάλλον με άριστο εργασιακό κλίμα
  • Δυνατότητες εξέλιξης

Εάν σας αρέσει να εξυπηρετείτε με ευγένεια, χαμόγελο και θέλετε να εργαστείτε σε μια Σύγχρονη & Ανερχόμενη Ελληνική Εταιρεία, επισυνάψτε το βιογραφικό σας ή καλέστε μας στο (216 800 7261) Διεύθυνση Ανθρώπινου Δυναμικού.

www.protectsolutions.gr