ΟΛΕΣ ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Σύμβουλοι Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών

Κατηγορία: Τηλεφωνικές Υπηρεσίες
Απασχόληση: Μερική
Πόλη: ΑΘΗΝΑ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Το Jobfind.gr  - Career Portal για λογαριασμό πελάτη του - ηγέτη στο χώρο του φυσικού αερίου - ζητά υποψήφιους για τη θέση του Συμβούλου Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών.

Περιοχή Εργασίας: Κέντρο Αθήνας (Αμπελόκηποι)

Αρμοδιότητες θέσης:

  • διαχείριση εξερχομένων κλήσεων προς υποψήφιους πελάτες (υφιστάμενους & νέους) μέσω συστήματος, για ενημέρωση ολοκληρωμένων λύσεων ενέργειας, με σκοπό την πώληση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Επαγγελματική εμπειρία σε πωλήσεις / εξυπηρέτηση πελατών
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας (επίπεδο Lower)
  • Καλή γνώση - χειρισμό Η/Υ

Παροχές

  • Πενθήμερη εργασία, Δευτέρα έως Παρασκευή, 6ωρη ημερήσια απασχόληση
  • Ωράριο: (09:00 - 21:00) - Συγκεκριμένα, η πρωινή βάρδια είναι 09:00 - 15:00 & η απογευματινή 15:00 - 21:00 - Έκδοση προγράμματος κάθε τέλους του μήνα
  • Σταθερές μικτές μηνιαίες αποδοχές συν bonus επί των ενεργοποιημένων αιτήσεων (μηνιαίο ποσό)

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.
ΕΓΓΡΑΦΗ

Σε περίπτωση που έχετε ήδη κάνει εγγραφή, κάντε κλικ εδώ για να συνδεθείτε.
Μόνο στο JobFind.gr λαμβάνετε ενημέρωση μόλις η εταιρεία διαβάσει το Βιογραφικό σας!