Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/04/2019

Άνδρες για τη στελέχωση τμήματος Marketing και Διοίκηση Ανθρώπινου Δυναμικού

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία μας δραστηριοποιείται στην πόλη της Θεσσαλονίκης και είναι υπεύθυνη για την διεκπεραίωση ενεργειών Marketing στην περιοχή της Κεντρικής Μακεδονίας. Λόγω ανάληψης μεγάλων διαφημιστικών project, αναζητά νέους από 23 έως 32 ετών για την κάλυψη 3 νέων θέσεων και την ανάπτυξη του ανθρώπινου δυναμικού της.

Απαραίτητα Προσόντα

Περιγραφή Θέσης:
  • Ενίσχυση της αναγνωρισιμότητας του brand των εταιρειών μέσω έρευνας αγοράς και δημοσίων σχέσεων.
  • Ανάπτυξη πωλήσεων και συντονισμός μιας ομάδας συνεργατών.
  • Διεξαγωγή διαφημιστικής καμπάνιας για τις εταιρείες-πελάτες που εκπροσωπούμε.
  • Εκπαίδευση ανθρώπινου δυναμικού
  • Διοργάνωση events

Παροχές

Από την εταιρεία παρέχεται πλήρης και σταδιακή εκπαίδευση στα συστήματα marketing της εταιρείας.
Επίσης προσφέρεται δυνατότητα εξέλιξης των υποψηφίων σε επίπεδα management, μέσω αξιοκρατικού συστήματος και με γνώμονα την διαχρονική επένδυση στον άνθρωπο.