Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/02/2021

Μηχανικός Πωλήσεων - Τμήμα Έργων & Προδιαγραφών

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η INTERWOOD ΞΥΛΕΜΠΟΡΙΑ ΑΤΕΝΕ ενδιαφέρεται να προσλάβει ένα Μηχανικό πωλήσεων για την στελέχωση του τμήματος Έργων και Προδιαγραφών με έδρα την Αθήνα

Αρμοδιότητες:

  • Ανάπτυξη νέου πελατολογίου
  • Ένταξη προϊόντων σε προδιαγραφές νέων έργων
  • Εντοπισμός και παρακολούθηση έργων με σκοπό την διατύπωση και επικοινωνία προσφορών
  • Follow-up προσφορών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία σε πωλήσεις στον ευρύτερο τεχνικό/κατασκευαστικό τομέα 3-5 χρόνια
  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ ή κολεγίου θετικής κατεύθυνσης (μηχανικού, διακοσμητή, αρχιτέκτονα)
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Γνώση AutoCAD

Παροχές

  • Πλήρες πακέτο σταθερών αποδοχών
  • Bonus παραγωγικότητας
  • ΙΧ και κινητό
  • Ιδιωτική Ασφάλεια