Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/1/2023

Πωλητής Καταστήματος Εταιρείας Ενέργειας

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Κατάστημα συνεργάτης της WATT+VOLT στην Καλαμαριά Θεσσαλονίκης επιθυμεί να προσλάβει Πωλητή Καταστήματος.

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Προώθηση των προϊόντων και των υπηρεσιών της εταιρίας
  • Ανάπτυξη πελατολογίου
  • Άριστη εξυπηρέτηση υφιστάμενων και νέων πελατών και ανάπτυξη σχέσεων εμπιστοσύνης
  • Υποστήριξη και καθοδήγηση των πελατών σε ολοκληρωμένες λύσεις προσαρμοσμένες στις ανάγκες τους
  • Επιμέλεια και οργάνωση των χώρων του καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου (Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ επιθυμητό)
  • Προϋπηρεσία στον τομέα πωλήσεων λιανικής θα συνεκτιμηθεί
  • Καλή γνώση Αγγλικών και Η/Υ (MS Office)
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψήφιους)
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση και υποστήριξη του πελάτη
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Αυτοπαρακίνηση και ενθουσιασμός για την επίτευξη στόχων
  • Κάρτα ανεργίας επιθυμητή

Παροχές

  • Bonus
  • Συνεχής εκπαίδευση, καθοδήγηση και υποστήριξη από έμπειρα στελέχη
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον