Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/12/2019

Υπεύθυνος Εξυπηρέτησης Ασθενών

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η ICAP Recruitment Solutions είναι μέρος της ICAP, του μεγαλύτερου Παρόχου Υπηρεσιών Ανθρώπινου Δυναμικού στην Ελλάδα. Εξειδικεύεται στην αξιολόγηση και επιλογή αποφοίτων και νέων στελεχών για Ελληνικές και πολυεθνικές επιχειρήσεις.

Για λογαριασμό γνωστού Οργανισμού Παροχής Υπηρεσιών Υγείας στην ανατολική Θεσσαλονίκη αναζητούμε:

Υπεύθυνο Εξυπηρέτησης Ασθενών (Ref.4819/CCS/RS/GR)

Ο υποψήφιος θα απασχολείται με κυλιόμενο ωράριο στις απογευματινές κατά βάση βάρδιες (15:00-23:00), ενώ περίπου 8 ημέρες ανά μήνα θα καλύπτει τη νυχτερινή βάρδια (23:00-07:00).

Ενδεικτικές Αρμοδιότητες:
  • Διαχείριση και εξυπηρέτηση ασθενών (ενημέρωση, είσπραξη προκαταβολών κ.λπ.)
  • Χειρισμός ειδικού λογισμικού προγράμματος (front office)
  • Διεκπεραίωση ηλεκτρονικών εισιτηρίων και εξιτηρίων ΕΟΠΥΥ
  • Διαχείριση ταμείου στη διάρκεια της βάρδιας του
  • Χειρισμός τηλεφωνικού κέντρου
  • Αρχειοθέτηση φακέλων ασθενών

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου:
  • Η κατοχή πτυχίου ΑΕΙ/ΤΕΙ θα θεωρηθεί σημαντικό προσόν
  • Επιθυμητή εμπειρία, αν αυτή μάλιστα είναι σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας, η γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα
  • Ικανότητα αποτελεσματικής και ταχείας επίλυσης προβλημάτων
  • Ευθύτητα, επικοινωνία και ευφράδεια λόγου
  • Οργανωτικές δεξιότητες, ικανότητα (ομαδικής) εργασίας υπό πίεση
  • Ευγένεια και προσεγμένη εμφάνιση

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:

Ικανοποιητικό μισθό και προοπτικές εξέλιξης

Σε όλες τις επαφές θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.