ΟΛΕΣ ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Προγραμματιστής/στρια

Κατηγορία: Πληροφορική - Προγραμματιστές
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Προγραμματιστής/στρια από τη Button-Networks στην Θεσσαλονίκη.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Περιγραφή της θέσης - Αρμοδιότητες:

  • Ανάλυση, σχεδίαση και υλοποίηση αλγορίθμων
  • Σχεδιασμός και υλοποίηση νέων λειτουργιών στα υπάρχοντα προγράμματα
  • Συντήρηση και βελτίωση κώδικα
  • Προγραμματισμός με κορμό τη γλώσσα C#

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος σχολής Πληροφορικής ΑΕΙ / ΤΕΙ
  • Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους πάνω στον προγραμματισμό
  • Γνώση και εμπειρία προγραμματισμού σε C#(.NET ASP,MVC),JavaScript,Web Services
  • Γνώσεις σε σχεσιακές βάσεις δεδομένων (MS SQL,MySql)
  • Εμπειρία σε Version Control (git)
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για άνδρες

Προσόντα που θα συνεκτιμηθούν:

  • Γνώσεις προγραμματισμού σε php,Java
  • Γνώσεις ανάπτυξης native mobile applications (Android)
  • Επαφή με JavaScript frameworks (όπως Angular ή Vue) καθώς και χρήση βιβλιοθηκών όπως JQuery, Bootstrap
  • Επαφή με DevExpress/DevExtreme
  • Επαφή με Entity Framework 6

Παροχές

  • Σχέση εξαρτημένης εργασίας αορίστου χρόνου
  • Συνεχόμενη εκπαίδευση σε νέες τεχνολογίες σχετικές με το αντικείμενο
  • Συνθήκες ομαδικής και δημιουργικής εργασίας σε τμήμα έμπειρων προγραμματιστών

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.
ΕΓΓΡΑΦΗ

Σε περίπτωση που έχετε ήδη κάνει εγγραφή, κάντε κλικ εδώ για να συνδεθείτε.
Μόνο στο JobFind.gr λαμβάνετε ενημέρωση μόλις η εταιρεία διαβάσει το Βιογραφικό σας!