Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/9/2022

Γραμματέας Υποδοχής - Front Desk

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΟΡΩΠΊ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Spartan Security, μια εκ των δυναμικότερων και μακροβιότερων Ελληνικών επιχειρήσεων ασφαλείας, ενδιαφέρεται να εντάξει στο δυναμικό της: Γραμματέα Υποδοχής - Front Desk
(για τις νέες εγκαταστάσεις της στο αεροδρόμιο, έξοδος Βάρης-Κορωπίου)

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα:
  • Πολύ καλές γνώσεις MS Office
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Ευχέρεια στην τηλεφωνική και γραπτή επικοινωνία
  • Ταχύτητα στην χρήση Η/Υ
  • Ικανότητα επικοινωνίας με ισχυρές διαπροσωπικές δεξιότητες
  • Οργανωτικότητα, συνέπεια κι εχεμύθεια
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
  • Ευχάριστη, θετική, ευγενική και φιλική προσωπικότητα με διάθεση για εξυπηρέτηση υψηλών απαιτήσεων.
  • Δυνατότητα διαχείρισης αιτημάτων/προβλημάτων.
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές ταυτόχρονες καταστάσεις και ικανότητα εργασίας υπό πίεση με υπευθυνότητα
  • Πνεύμα συνεργασίας
  • Ομαδικότητα
  • Ηλικία έως 35 ετών

Θα συνεκτιμηθεί εάν υπάρχει προϋπηρεσία:
  • Customer Service
  • Front Office
  • Υποδοχή

Περιγραφή θέσης:
  • Υποδοχή πελατών/συνεργατών
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση
  • Ψηφιακή επικοινωνία σε αιτήματα πελατών/συνεργατών
  • Ψηφιακή καταχώρηση δεδομένων

Παροχές

Προσφέρεται:
  • Άμεση πρόσληψη
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • 5μερο πρωινό ωράριο εργασίας
  • Ομαδική ιδιωτική ασφαλιστική κάλυψη
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκής και εξειδικευμένη εκπαίδευση
  • Δυνατότητα μόνιμης απασχόλησης και εξέλιξης
  • Μεταφορά από και προς τον προαστιακό σταθμό του Κορωπίου
  • Μόνιμη απασχόληση και εξέλιξη

Επικοινωνήστε μαζί μας κι ενταχθείτε τώρα στην ομάδα μας εφόσον:
  • Διαθέτετε όρεξη για εργασία, σε ένα σύγχρονο δυναμικό αναπτυσσόμενο περιβάλλον.
  • Αναζητάτε μια ευκαιρία να αξιοποιήσετε τις δεξιότητές σας στην επικοινωνία.
  • Επιθυμείτε να εργαστείτε για έναν ταχέως αναπτυσσόμενο πάροχο ηλεκτρονικής ασφάλειας.
  • Ενδιαφέρεστε για συνεχή εκπαίδευση και δυνατότητες εξέλιξης στο αντικείμενό σας.

Email επικοινωνίας: matina@spartan.gr
Αναφέρατε απαραιτήτως θέση στο email σας: «Γραμματεία Υποδοχής – Front Desk»