Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/11/2021

Στέλεχος τμήματος Διαγωνισμών

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρία Ιατρικού εξοπλισμού και αναλωσίμων με έδρα την Θεσσαλονίκη αναζητά Στέλεχος για το τμήμα διαγωνισμών δημοσίου.

Τα καθήκοντα του υποψηφίου είναι :

  • Καθημερινή ενημέρωση και γνωστοποίηση διακηρύξεων προμήθειας από τον δημόσιο τομέα
  • Τήρηση όλων των προβλεπόμενων διαδικασιών για συμμετοχή σε διαγωνισμούς προμηθειών δημόσιου τομέα (συλλογή και έλεγχος δικαιολογητικών συμμετοχής – τεχνική & οικονομική προσφορά – δικαιολογητικά κατακύρωσης – σύμβαση)
  • Παρακολούθηση της εξέλιξης των διαγωνισμών - ερευνών
  • Σύνταξη προσφορών
  • Επικοινωνία με τις αναθέτουσες αρχές και σύνταξη των απαραίτητων επιστολών και αποστολή των απαραίτητων εγγράφων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση του νομοθετικού και κανονιστικού πλαισίου και της διαδικασίας των δημοσίων συμβάσεων προμηθειών
  • Απαραίτητη γνώση διαδικασίας ηλεκτρονικών διαγωνισμών μέσω ΕΣΗΔΗΣ
  • Εμπειρία σε διαδικασίες του δημόσιου για ιατροτεχνολογικά προϊόντα θα εκτιμηθεί
  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση των MS Office
  • Δυνατότητα τήρησης αυστηρών χρονοδιαγραμμάτων
  • Ικανότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης
  • Μεταφορικό μέσο

Παροχές

  • Μισθός & Ασφάλιση
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον