Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/03/2017

ASSISTANT OPERATIONS MANAGER

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ξενοδοχείο 4 αστέρων στη Θάσο, ζητά να προσλάβει για την καλοκαιρινή σεζόν 2017, Assistant Operations Manager.

Κύριες αρμοδιότητες

  • Σχεδιασμός service σε συνεργασία με τον hotel manager
  • Έλεγχος της λειτουργίας όλων των υπηρεσιών & των τμημάτων
  • Καθημερινή αναφορά, πλάνο & τήρηση/έλεγχος όλων των διαδικασιών λειτουργίας
  • Καταγραφή ειδικών απαιτήσεων πελατών, γρήγορη επίλυση θεμάτων
  • Στενή & ομαλή συνεργασία με όλους τους υπαλλήλους της μονάδας
  • Διαχείριση tripadvisor & άλλων review sites
  • Να αναπτύσσει, να παρακολουθεί & να ελέγχει τη σωστή λειτουργία των τμημάτων
  • Να ακολουθεί την πολιτική & τις ποιοτικές οικονομικές προδιαγραφές της εταιρίας

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Σχολής Διοίκησης Τουριστικών Επιχειρήσεων, Ελλάδας ή εξωτερικού
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε 4 αστέρων ξενοδοχειακές μονάδες θα εκτιμηθεί
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη χρήση Η/Υ (Office Word, Εxcel)
  • Γνώση διαδικασιών υγιεινής & ασφάλειας
  • Δυναμική προσωπικότητα, επαγγελματική συμπεριφορά, εμφάνιση, ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Οργανωτικές ικανότητες, συνέπεια, ανάληψη ευθυνών, προσωπική επαφή με τους πελάτες

Παροχές

Η εταιρεία παρέχει

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων & εμπειρίας
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Διαμονή & πλήρη διατροφή
  • Ασφάλιση
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Δυνατότητες εξέλιξης και σταδιοδρομίας
  • Εποχιακή απασχόληση (Μάιος-Οκτώβριος)