Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Mobile Developer

Κατηγορία: Πληροφορική - Προγραμματιστές
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

O υποψήφιος που θα επιλεγεί για την θέση του Mobile Developer, θα αναλάβει την υλοποίηση νέων εφαρμογών, καθώς και την υποστήριξη και παραμετροποίηση υπάρχοντος πελατολογίου, σε λογισμικό Android ή iOS στο αντίστοιχο τμήμα της εταιρείας στην έδρα της Θεσσαλονίκης.

Αρμοδιότητες

  • Ανάπτυξη και παραμετροποίηση Native Mobile εφαρμογών
  • Ανάπτυξη και παραμετροποίηση Panel διαχείρισης εφαρμογών
  • Υποστήριξη τεχνικών αιτημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση σε γλώσσες προγραμματισμού JAVA/Kotlin, Swift ή C#
  • Γνώση σε γλώσσα προγραμματισμού PHP
  • Επιθυμητή γνώση σε γνωστά περιβάλλοντα CMS (π.χ. Wordpress)
  • Επιθυμητή γνώση σε γνωστά panel διαχείρισης φιλοξενίας π.χ. Plesk και CPanel
  • Επιθυμητή γνώση & ευχέρεια σε Photoshop για elements export
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών (γραπτά και προφορικά)

Παροχές

  • Άριστο Εργασιακό Περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό Πακέτο Αποδοχών βάση Δεξιοτήτων του Υποψηφίου
  • Bonus Επίτευξης Στόχων
  • Συνεχής Εκπαίδευση και Ευκαιρίες Εξέλιξης