Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/7/2021

Υπάλληλοι Εξυπηρέτησης Πελατών (Έδρα: Θεσσαλονίκη)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό της ZeniΘ, του 1ου παρόχου ολοκληρωμένης ενέργειας, αναζητά τέσσερα (4) άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Περιγραφή Θέσης
• Εξυπηρέτηση και διαχείριση αιτημάτων των πελατών
• Ενημέρωση σχετικά με τις εταιρικές διαδικασίες, τις υπηρεσίες και τα προϊόντα φυσικού αερίου και ηλεκτρικής ενέργειας
• Προώθηση προϊόντων και υπηρεσιών της εταιρείας
• Έλεγχος και διαχείριση συμβάσεων ενεργειακών υπηρεσιών και προϊόντων
• Καταχώριση/ έκδοση συμβάσεων και λογαριασμών φυσικού αερίου και ηλεκτρικής ενέργειας
• Διαχείριση παραπόνων πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτοι ΙΕΚ/ ΤΕΙ/ ΑΕΙ
• Απαραίτητη προϋπηρεσία ένα (1) - δύο (2) έτη στην εξυπηρέτηση πελατών ή σε τηλεφωνικό κέντρο
• Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
• Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
• Επιθυμητή γνώση CRM
• Επικοινωνιακές δεξιότητες και ικανότητα ομαδικής συνεργασίας
• Εχεμύθεια, υπευθυνότητα και συνέπεια

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
• Διαρκή υποστήριξη και εκπαίδευση